سخن روز:

مهربانی ، گرامی ترین خوی آدمیست.
دوشنبه, 30 مرداد 1396 ,
ورود اعضا عضویت

ورود به سایت

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام و نام خانوادگی *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

قوانین و مقررات

قوانین سایت:
کاربران در صورت تمایل به عضویت در سایت ابتدا باید مواردی که در زیر قید شده است را به دقت خوانده و آنها را بپذیرند چنانچه حتی یک مورد از شرایط عضویت را قبول ندارند امکان عضویت وجود ندارد.
گذشتن از این مرحله به منزله پذیرفتن شرایط عضویت است و کاربران ملزم هستند طبق آن عمل کنند. در غیر این صورت مسئولین سایت حق دارند که مطالب ارسالی و در برخی موارد اکانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کنند. کاربران موظفند به صورت متواتر این قوانین را مرور کرده و همواره طبق آن رفتار کنند. در صورت عدم اجرای هر کدام از قوانین با کاربر متخلف طبق قوانین برخورد با متخلفین در سایت مدیران برق ایران برخورد خواهد شد.
این قوانین بلااستثناء می باشند و در رابطه با تمامی کاربران از جمله کاربران تازه وارد، فعال، همکاران سایت، مدیران و ... اجرا خواهد شد.
 
اهداف سایت:
کاربران این سایت می توانند در این سایت با کاربران دیگر آشنا شوند یا آشنایان خود را در این سایت پیدا کنند. در حقیقت به کاربران کمک می کند تا در فضای مجازی با خصوصیات هم بیشتر آشنا شده و دوستان خوبی برای خود پیدا کنند. یکی از مهم ترین اهداف این سایت ایجاد روابط سالم در بین کاربران می باشد.
 
قوانین کلی:
این سایت از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. علاوه بر قوانین زیر، تمامی قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران در این سایت رایج است. با توجه به اهداف سایت هرگونه فعالیت سیاسی و احزاب، فعالیتهای غیر مذهبی و مسائلی که با قوانین کشور متضاد باشد ممنوع است و در شرایط خاص پیگرد قانونی نیز دارد.
هرگونه نشر و درج مطالب و تصاویر مستهجن، بکاربردن کلمات رکیک، دروغ و بی احترامی به کاربران، ادیان، عقاید، اعتقادات افراد و اشخاص و سازمانها و مسئولین ممنوع است.
تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت از کلمات مناسب جهت نام کاربری خوداستفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.
ارائه ارسال های منتشر شده در سایتهای مسدود مجاز نمی باشد. هرگونه ارسال و انتشار کد مخرب، ویروس، فیلترشکن، VPN و پروکسی از طریق این سایت ممنوع است و با متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
لینک دادن به موسیقی ها و فیلم های غیر مجاز و تبلیغ برای روشهای ناسالم کسب درآمد از طریق اینترنت تخلف محسوب می شود.
این سایت کلیه حقوق را برای خود محفوظ داشته و هرگونه برداشت از این سایت بدون ذکر نام منبع آن ممنوع است و تخلف محسوب می گردد.
مطالب ارسال شده صرفا بیانگر نظر و عقیده کاربر است و مسئولیت آن نیز بر عهده خود کاربر است و لزوما بیانگر نظر یا عقیده مسئولین سایت نمی باشد.
اجرای این قوانین به منظور راحتی کاربران می باشد. باامید به اینکه با بکارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آن اضافه خواهد شد بتوانیم محیط فرهنگی امنی را برای کاربران گرامی ایجاد کنیم.
 
قوانین برخورد با متخلفین:
متخلف سایت مدیران برق ایران به شخصی گفته می شود که قوانین مندرج در مقررات سایت را قبول کرده و خلاف آن را انجام داده باشد. در این صورت مدیران برق ایران می تواند به عنوان یک مرجع ذی صلاح با متخلف برخورد کند.
در صورتی که کاربری در سایت مدیران برق ایران  به عنوان متخلف شناخته شود، سایت مدیران برق ایران می تواند به ترتیب زیر با متخلف برخورد کند:
الف) در صورتی که تخلف شدید نباشد حساب کاربری فرد به حالت تعلیق در خواهد آمد یا موارد تخلف از روی سایت پاک خواهد شد.
ب) در صورتیکه تخلف تکرار شود یا نوع تخلف شدید تشخیص داده شود حساب کاربری کاربر به کلی پاک خواهد شد.
ج) در صورتیکه تخلف بسیار شدید بوده باشد و یا کاربر قصد تخریب سایت یا تلاش برای تخریب آن داشته باشد موارد تخلف این کاربر به همراه تمامی اطلاعات مکانی و زمانی به پلیس پیشگیری از جرایم رایانه ای ارجاع داده خواهد شد.
قوانین آگهی رایگان:
تمامی مسئولیت های قرار دادن کالا یا هرگونه خدمات که با نام آیتم در سایت مدیران برق ایران قرار می گرد بر عهده کاربرانی است که این آیتم ها را در سایت قرار می دهند.
در صورت بروز مشکل در خرید یک آیتم یا فروش آن هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت مدیران برق ایران نمی باشد و همه بر عهده خود کاربران است.
کالا یا خدماتی که در سایت مدیران برق ایران قرار می گیرد باید از قوانین مندرج در سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کند و در صورت عدم رعایت قوانین مندرج در سایت تخلف متوجه کاربر یا کاربرانی است که این موارد را رعایت نکرده اند.
قوانین کسب درآمد از سایت مدیران برق ایران:
در صورتی که هرگونه تخلفی از طرف کاربر انجام شود و سایت مدیران برق ایران آن را مشاهده کند این کاربر متخلف بوده و طبق قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران با او برخورد خواهد شد.
تمام مسئولیت های قرار دادن تبلیغات غیر اخلاقی یا مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی در سایت های دیگری بر عهده کاربر است و سایت مدیران برق ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال این تخلفات ندارد.
سایت مدیران برق ایران حق دارد قوانین را ویرایش، حذف یا بند جدیدی به آن بیافزاید و کاربران موظف هستند تا قوانین را بخوانند.